Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Cash Box CB K

1 664 Kč 1 375,21 Kč bez DPH
Skladem
Barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cash Box CB K

 

Trezůrek Cash Box se často používá v domácnostech, drobných obchodech nebo na přenosné pokladně jako jednoduché a účinné řešení pro ochranu hodnotných věcí.

Cash box se dvěma klíčovými zámky. Jedna část cash boxu se upevňuje na spodní části stolu. Druhý díl cash boxu je nasunutý a uzamčený k pevné části.

Trezůrka Cash Box je kompaktní bezpečnostní schránka určená edevším pro ukládání hotovosti, cenných papírů a dalších drobných hodnotných edmětů

Doplňkové parametry

Kategorie: Cash boxy
Hmotnost: 2 kg
Výška: 240 mm
Šířka: 100 mm
Hloubka: 200 mm
Použití: hotovost
Zámek: 2x trezorový zámek na klíč (KL)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost JUSTRA TREZORY, s.r.o. je profesionálním českým výrobcem trezorů již od roku 1995. Nabízíme široký sortiment trezorů stojících samostatně i zabudovaných do zdi. Vyrábí bezpečnostní schránky na klíče a cash boxy, skříně a trezory na úschovu zbraní, střelnice pro biatlon, pásové dopravníky, archivní a nábytkové trezory i další bezpečnostní úschovná zařízení, která konstruujeme dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je i odborné poradenství, servis, montáže našich produktů a výroba na zakázku.

Všechny Justra trezory jsou certifikovány a zařazeny do příslušných bezpečnostních tříd Akreditovaným certifikačním orgánem č. 3025 pro certifikaci výrobků společnosti TREZOR TEST, s. r. o.