Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Trezor AP 1

33 299 Kč 27 519,83 Kč bez DPH
Skladem
Barva
Zámek
Pozice pantů

Dvouplášťová bezpečnostní skřín na úschovu krátkých zbraní je vyrobena z 4mm plechu, vnitřní plášť z 1,5 mm plechu, mezi stěnami je protipožární izolace. Deska dveří je vyrobena z 6 mm plechu.

Rozvorový mechanismus do tří stran, jištěný kvalitním trezorovým zámkem bezpečnostní třídy A od německých výrobců STUV nebo MAUER.

Skříně jsou certifikovány v bezp. třídě dle ČSN EN 1143-1 tř. I, odpovídají Nařízení vlády č.338/2002.

Tyto trezory slouží k ukládání krátkých zbraní, maximálně je možné uložit 15 zbraní.

  • Dvouplášťová bezpečnostní skřín na úschovu krátkých zbraní je vyrobena z 4mm plechu, vnitřní plášť z 1,5 mm plechu, mezi stěnami je protipožární izolace.
  • Deska dveří je vyrobena z 6 mm plechu.
  • Rozvorový mechanismus do tří stran, jištěný kvalitním trezorovým zámkem bezpečnostní třídy A od německých výrobců STUV nebo MAUER.
  • Skříně jsou certifikovány v bezp. třídě dle ČSN EN 1143-1 tř. I, odpovídají Nařízení vlády č.338/2002.
  • Tyto trezory slouží k ukládání krátkých zbraní, maximálně je možné uložit 20 zbraní.
  • Trezor obsahuje 2 police.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít trezor doma je důležité z několika důvodů. Za prvé, trezor poskytuje bezpečné místo k uložení cenných předmětů, peněz a důležitých dokumentů, které by mohly být ohroženy při domovním vloupání nebo požáru. Druhým důvodem je ochrana soukromí a citlivých informací, jako jsou například osobní nebo firemní údaje. Trezor také představuje preventivní opatření proti krádeži identity nebo zneužití finančních prostředků. Celkově lze říci, že mít trezor doma přispívá k pocitu bezpečí a ochraně majetku.

Mít doma trezor na zbraně je důležité pro zajištění bezpečnosti a prevence před neoprávněným přístupem k zbraním. Trezor zajišťuje ochranu před krádežemi a minimalizuje riziko, že zbraň spadne do nesprávných rukou, zejména dětí nebo nekvalifikovaných osob. Tím se přispívá k ochraně vlastního domova, rodiny a okolí před nebezpečím spojeným se zneužitím zbraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trezory na zbraně
Hmotnost: 127 kg
Certifikát: bezpečnostní třída I (ČSN EN 1143-1)
Počet krátkých zbraní: 20 ks
Výška: 950 mm
Šířka: 540 mm
Hloubka: 500 mm
Odporové jednotky (RU): 30/50
Police: 2 Ks
Použití: na zbraně a střelivo, hotovost, cennosti, dokumenty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost JUSTRA TREZORY, s.r.o. je profesionálním českým výrobcem trezorů již od roku 1995. Nabízíme široký sortiment trezorů stojících samostatně i zabudovaných do zdi. Vyrábí bezpečnostní schránky na klíče a cash boxy, skříně a trezory na úschovu zbraní, střelnice pro biatlon, pásové dopravníky, archivní a nábytkové trezory i další bezpečnostní úschovná zařízení, která konstruujeme dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je i odborné poradenství, servis, montáže našich produktů a výroba na zakázku.

Všechny Justra trezory jsou certifikovány a zařazeny do příslušných bezpečnostních tříd Akreditovaným certifikačním orgánem č. 3025 pro certifikaci výrobků společnosti TREZOR TEST, s. r. o.