Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Trezor P-2R

13 499 Kč 11 156,20 Kč bez DPH
Skladem
Barva
Zámek
Pozice pantů
Podložka pod trezor

Velice masivní skříň vyrobená z kvalitního plechu o tloušťce 4mm, dveře tloušťky 6 mm.

Pro výrobu je použita  vybraná  konstrukční ocel nejvyšší jakosti. Z důvodu bezpečnostní, panty uvnitř skříně. Odolné proti vypáčení, tuhá konstrukce.

Rozvorový mechanismus do tří stran, jištěný kvalitním trezorovým zámkem bezpečnostní třídy A od německých výrobců STUV nebo WITTKOPP.

2 ks stavitelných popřípadě odjímatelných polic.

4x otvory v zadní stěně pro ukotvení, otvory o průměr 13 mm.

Skříň certifikovaná v bezp. tř. Z-2, min. 15 RU. Certifikováno do 10-ti zbraní celkem.

Povrch skříně - prášková barva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít trezor doma je důležité z několika důvodů. Za prvé, trezor poskytuje bezpečné místo k uložení cenných předmětů, peněz a důležitých dokumentů, které by mohly být ohroženy při domovním vloupání nebo požáru. Druhým důvodem je ochrana soukromí a citlivých informací, jako jsou například osobní nebo firemní údaje. Trezor také představuje preventivní opatření proti krádeži identity nebo zneužití finančních prostředků. Celkově lze říci, že mít trezor doma přispívá k pocitu bezpečí a ochraně majetku.

Mít doma trezor na zbraně je důležité pro zajištění bezpečnosti a prevence před neoprávněným přístupem k zbraním. Trezor zajišťuje ochranu před krádežemi a minimalizuje riziko, že zbraň spadne do nesprávných rukou, zejména dětí nebo nekvalifikovaných osob. Tím se přispívá k ochraně vlastního domova, rodiny a okolí před nebezpečím spojeným se zneužitím zbraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytkové trezory
Hmotnost: 78 kg
Výška: 700 mm
Šířka: 540 mm
Hloubka: 420 mm
? Vnitřní rozměry: 690x530x350 (VxŠxH mm)
Dveře: 6 mm
Police: 2 Ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost JUSTRA TREZORY, s.r.o. je profesionálním českým výrobcem trezorů již od roku 1995. Nabízíme široký sortiment trezorů stojících samostatně i zabudovaných do zdi. Vyrábí bezpečnostní schránky na klíče a cash boxy, skříně a trezory na úschovu zbraní, střelnice pro biatlon, pásové dopravníky, archivní a nábytkové trezory i další bezpečnostní úschovná zařízení, která konstruujeme dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je i odborné poradenství, servis, montáže našich produktů a výroba na zakázku.

Všechny Justra trezory jsou certifikovány a zařazeny do příslušných bezpečnostních tříd Akreditovaným certifikačním orgánem č. 3025 pro certifikaci výrobků společnosti TREZOR TEST, s. r. o.