Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Trezor T-01

2 999 Kč 2 478,51 Kč bez DPH
Skladem
Barva
Zámek
Pozice pantů
Led světlo
Šikovný trezůrek české výroby do domácnosti, do kanceláře, do auta atd.
Trezůrek je jištěný kvalitním trezorovým zámkem bezpečnostní třídy A od německého výrobce STUV.
Pro ukotvení slouží  2 otvory  v zadní stěně. Otvory o průměr 10,5 mm.
Dveře mají 4mm  a plášť 2mm silný plech.

Povrch skříně - prášková barva

 

Bez certifikátu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít trezor doma je důležité z několika důvodů. Za prvé, trezor poskytuje bezpečné místo k uložení cenných předmětů, peněz a důležitých dokumentů, které by mohly být ohroženy při domovním vloupání nebo požáru. Druhým důvodem je ochrana soukromí a citlivých informací, jako jsou například osobní nebo firemní údaje. Trezor také představuje preventivní opatření proti krádeži identity nebo zneužití finančních prostředků. Celkově lze říci, že mít trezor doma přispívá k pocitu bezpečí a ochraně majetku.

Mít doma trezor na zbraně je důležité pro zajištění bezpečnosti a prevence před neoprávněným přístupem k zbraním. Trezor zajišťuje ochranu před krádežemi a minimalizuje riziko, že zbraň spadne do nesprávných rukou, zejména dětí nebo nekvalifikovaných osob. Tím se přispívá k ochraně vlastního domova, rodiny a okolí před nebezpečím spojeným se zneužitím zbraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytkové trezory
Hmotnost: 10 kg
Výška: 175 mm
Šířka: 315 mm
Hloubka: 170 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost JUSTRA TREZORY, s.r.o. je profesionálním českým výrobcem trezorů již od roku 1995. Nabízíme široký sortiment trezorů stojících samostatně i zabudovaných do zdi. Vyrábí bezpečnostní schránky na klíče a cash boxy, skříně a trezory na úschovu zbraní, střelnice pro biatlon, pásové dopravníky, archivní a nábytkové trezory i další bezpečnostní úschovná zařízení, která konstruujeme dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je i odborné poradenství, servis, montáže našich produktů a výroba na zakázku.

Všechny Justra trezory jsou certifikovány a zařazeny do příslušných bezpečnostních tříd Akreditovaným certifikačním orgánem č. 3025 pro certifikaci výrobků společnosti TREZOR TEST, s. r. o.