Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Trezor V02R

18 399 Kč 15 205,79 Kč bez DPH
Skladem
Barva
Zámek
Pozice pantů
Podložka pod trezor

Bezpečnostní třída 0. dle EN 1143-1,

Velice masivní dvouplášťová skříň.

Plášť 2+3 mm, dveře 2+4 mm.

Třístranné uzamykání s rozvorou a bezpečnostním zámkem.

2x otvory v podlaze + 4x otvory  v zadní stěně pro ukotvení, otvory o průměr 10,5 mm.

2x stavitelné popřípadě vyjmatelné police.

Poličky ve dveřích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít trezor doma je důležité z několika důvodů. Za prvé, trezor poskytuje bezpečné místo k uložení cenných předmětů, peněz a důležitých dokumentů, které by mohly být ohroženy při domovním vloupání nebo požáru. Druhým důvodem je ochrana soukromí a citlivých informací, jako jsou například osobní nebo firemní údaje. Trezor také představuje preventivní opatření proti krádeži identity nebo zneužití finančních prostředků. Celkově lze říci, že mít trezor doma přispívá k pocitu bezpečí a ochraně majetku.

Mít doma trezor na zbraně je důležité pro zajištění bezpečnosti a prevence před neoprávněným přístupem k zbraním. Trezor zajišťuje ochranu před krádežemi a minimalizuje riziko, že zbraň spadne do nesprávných rukou, zejména dětí nebo nekvalifikovaných osob. Tím se přispívá k ochraně vlastního domova, rodiny a okolí před nebezpečím spojeným se zneužitím zbraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trezory na dokumenty / GDPR
Hmotnost: 112 kg
Certifikát: Bezpečnostní třída 0. dle EN 1143-1
Výška: 800 mm
Šířka: 560 mm
Hloubka: 420 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost JUSTRA TREZORY, s.r.o. je profesionálním českým výrobcem trezorů již od roku 1995. Nabízíme široký sortiment trezorů stojících samostatně i zabudovaných do zdi. Vyrábí bezpečnostní schránky na klíče a cash boxy, skříně a trezory na úschovu zbraní, střelnice pro biatlon, pásové dopravníky, archivní a nábytkové trezory i další bezpečnostní úschovná zařízení, která konstruujeme dle přání zákazníka.

Samozřejmostí je i odborné poradenství, servis, montáže našich produktů a výroba na zakázku.

Všechny Justra trezory jsou certifikovány a zařazeny do příslušných bezpečnostních tříd Akreditovaným certifikačním orgánem č. 3025 pro certifikaci výrobků společnosti TREZOR TEST, s. r. o.